Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 Senior

Vyprodáno

Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 Senior

Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 Senior (2017/2018)

Druhý nejvyšší model hokejových rukavic s profesionálními parametry.


Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové rukavice CCM Tacks 7092

Tyto rukavice jsou střiženy takřka úplně na ruku, že Vám sedí jak zimní rukavice. Možná se Vám na první pocit bude zdát, že jsou až příliš těsné kolem ruky. V tom, ale nehledejte nevýhodu. V rukavicích nevzniká žádný přebytečný prostor a jste s nimi dokonale spajti. Oblast kolem zápěstí je velice otevřená. Tří dílny flexibilní límec zaručuje perfektní mobilitu při stickhandlingu a střelbě samotné. 

Rukavice CCM Tacks 7092 jsou velice lehké a skvěle větratelné. Je to dáno polysterem na profi úrovni. Z polyesteru se dnes vyrábí všechny hokejové rukavice. Je to hlavně díky nízké váze a oproti kůži po delším čase nepopraská. S těmito rukavicemi máte ruce jako v bavlnce díky skvělým dlaním z Clarina, které je ve dvou vrstvách, kdy nejvytíženější místa jsou zpevněny kevlarovými vlákny, aby se ruavice rychle neroztrhaly. A proto, že už ani na dlaňovou část se dnes neužívá kůže, tak se o rukavice nemusíte starat žádnými krémy nebo mastmi. Stačí je nechat volně vyschnout. 

Hřbetní část, která je nejvíce zasažitelným místem od soupeřů, je chráněna dvojitou vrstvou pěny s D3O lite paměťovou pěnou, k tomu ještě plastové vložky jako potvrzení 100% ochrany. Palec je dvoudílné flexibilní konstrukce, stejně jako zbytek prstů až na ukazováček, která je třídílny, což umocňuje lepší držení a práci s hokejkou. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice CCM Tacks 7092 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete