Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks Senior

Vyprodáno

Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks Senior

Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks Senior (2015/2016)

Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks jsou špičkou mezi profi hokejovými rukavicemi. Musí to tak být, jelikož se na jejich vývoji podíleli samotní hráči NHL.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Střih

Celá řada hokejových rukavic CCM Tacks má modernější střih, než jejich předchůdci. Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks mají kulatější tvar, takže Vám plně obepnou ruce. Jsou velice příjemné a výborně sedí. V oblasti zápěstí jsou krásně otevřené, tudíž neomezují pohyb při míchání s pukem nebo střelbě.

Materiál

Hokejové rukavice CCM Utra Tacks jsou celé z polyesteru. Je to velice lehká a vzdušná látka, takže hokejové rukavice máte po výkonu za pár hodin suché. Jelikož jsou hokejové rukavice CCM Ultra Tacks skvěle prodyšné, tak necítíte pocit horka a nemáte nepříjemně zpocené ruce při hře.

Ochrana a dlaň

Co se týče ochrany, tak hokejové rukavice CCM Ultra Tacks jsou špičkou na trhu. Do oblasti prstů a zánártí firma CCM do hokejových rukavic CCM Ultra Tacks importovala tzv. D3O pěnu. Tuto pěnu můžeme nalézt i v brankářské výstroji. Proč je tak dobrá? Paměťová D3O pěna zabrání zraněním, jelikož dokáže absorbovat a tlumit nárazy, takže jste skvěle chráněni.

Na dlaních hokejových rukavic CCM Ultra Tacks se podíleli sami hráči NHL. Dlaň hokejových rukavic CCM Ultra Tacks je tvořena ze speciálního Clarino materiálu, který je velice příjemný na ruce, rychle schne a dlouho vydrží. Samozřejmostí je dvojité prošití v oblasti palce a spodní části dlaně.

Dalším ochranným plus pro hokejové rukavice CCM Ultra Tacks, je chránič palce Pro Flex Thumb. Nejenom, že palec je v hokejových rukavicích CCM Ultra Tacks dostatečně pohyblivý, ale nemůže se Vám stát, že by se palec vyvrátil a došlo ke zranění.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice CCM Ultra Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete