Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně Bauer Supreme 1S Senior

Vyprodáno

Holeně Bauer Supreme 1S Senior

Holeně Bauer Supreme 1S Senior (2017/2018)

Tomuto nejvyššímu modelu od Baueru nejde snad nic vytknout, pouze jen zatleskat.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Holeně Bauer Supreme 1S 

Firma Bauer již dlouho nepřišla s tak skvělými chráničemi na holeně. Opravdu smekám pomyslný klobouk. Když pominu líbivý černo/zlatý design (který stejně pod štulpnami nevynikne), tak na první pohled nebo spíše dotek, mě nejvíce zaujala váha. Jako bych na nohou nic neměl, ale zároveň sem chráněn jako rytíř. Pro srovnání - holeně v páru Bauer Supreme 1S 1180g, holeně CCM Super Tacks 1500g.

Řada výstroje Bauer Supreme je typická tím, že je anatomicky střižena. Ocení zejména ti hráči, kteří nebyli obdařeni svalovinou v oblasti lýtek, ale také děti, které na ty svaly teprve čekají. Nejvyšší řady ve všech částech výstroje mají dva společné jmenovatele - komfort a ochrana. Zde to platí dvojnásob. Komfort díky střihu a výstelkám je jako ve voze Roll-Royce. Na koleni najdeme paměťovou pěnu FleXorb s kombinací dalších pěnových výstelek G-Form a XRD. Možná zbytečně moc, ale kolena máte chráněna jako v brankářských betonech. Po okrajích najdeme Vent Armor pěnu.

Největší pecka se skrývá ovšem přímo na holeni, kam chodí nejvíce puků a dost to bolí. Cela plocha je z Curv kompozitu, což dodává potřebnou ochrannou sílu a ultralehkou váhu. Pod kompozitem najdeme ještě vrstvu speciálně tvrzeného polystyrenu. Aby ani lýtko nezůstalo ošizeno, tak je zde tuhá HD pěna. Mimochodem, vnitřní stélka je antibakteriální a dá se v klidu vyprat v pračce. Pro uchycení na nohy Vám poslouží silný pásek na lýtku a lycrový, do tvaru "V", pod koleno.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně Bauer Supreme 1S Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně Bauer Supreme 1S Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete