Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior

Vyprodáno

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior (2015/2016)

Nejvyšší model holení na profesionální úrovni se špičkovou ochranou, kterou využívají hráči ve všech nejvyšších soutěžích světa – holeně Bauer Supreme TotalOne MX3.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Stavba 

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior mají užší střih, což ocení především hráči, kterým nesedí široká holeň typu Nexus nebo Vapor. Holeň perfektně přilne k celé noze a drží. Je to dáno i několika vrstvou výstelkou, která po pár hodinách vyschne a speciální ochrannou výstelkou kolene Flexorb. Na koleni perfektně sedí, dobře do něj sedne a pokud hrajete v krátkém spodním dílu ribana, tak neklouže. Jako většina holenních chráničů, tak i u holení Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior je vnitřní výstelka odnímatelná, takže jí můžete i vyprat. K tomu obsahuje i patentovanou technologii 37,5, která schne až 5x rychleji než jiné chrániče holení.

Ochrana 

Ochrana na špičkové úrovni. Tepelně tvarovaný plast na koleni i holeni, který je pevný a zároveň pružný. Největší důraz u holení Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior byl kladen na lýtkovou část. Zde máme kombinaci plastu a anatomicky tvarované Vent Armor pěny, takže proti pukům a dotěrným hokejkám soupeřů jste maximálně vykrytí. Jelikož je chránič anatomicky tvarovaný, tak perfektně přilne na lýtko a drží. 

Zapínání

Pásek u lýtka na holenních Bauer Supreme MX3 Junior je kombinací šité části a nylonu. Takže jakmile jej zapnete, už se Vám nepovolí a odpadá i potřeba oblepovat holeně páskou. Umocněno je to také tím, že se pásek provléká skrz vnitřní chránič lýtka. Vrchní pásek je z nylonu a jde pod kolenem až dopředu na holeň.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete