Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské)

Vyprodáno

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské)

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské) (2015/2016)

Nejvyšší model holení na profesionální úrovni se špičkovou ochranou, kterou využívají hráči ve všech nejvyšších soutěžích světa – holeně Bauer Supreme TotalOne MX3.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Stavba 

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské) mají užší střih, což ocení především hráči, kterým nesedí široká holeň typu Nexus nebo Vapor. Holeň perfektně přilne k celé noze a drží. Je to dáno i několika vrstvou výstelkou, která po pár hodinách vyschne a speciální ochrannou výstelkou kolene Flexorb. Na koleni perfektně sedí, dobře do něj sedne a pokud hrajete v krátkém spodním dílu ribana, tak neklouže. Jako většina holenních chráničů, tak i u holení Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské) je vnitřní výstelka odnímatelná, takže jí můžete i vyprat. K tomu obsahuje i patentovanou technologii 37,5, která schne až 5x rychleji než jiné chrániče holení.

Ochrana 

Ochrana na špičkové úrovni. Tepelně tvarovaný plast na koleni i holeni, který je pevný a zároveň pružný. Největší důraz u holení Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské) byl kladen na lýtkovou část. Zde máme kombinaci plastu a anatomicky tvarované Vent Armor pěny, takže proti pukům a dotěrným hokejkám soupeřů jste maximálně vykrytí. Jelikož je chránič anatomicky tvarovaný, tak perfektně přilne na lýtko a drží. 

Zapínání

Pásek u lýtka na holenních Bauer Supreme MX3 Youth (Dětské) je kombinací šité části a nylonu. Takže jakmile jej zapnete, už se Vám nepovolí a odpadá i potřeba oblepovat holeně páskou. Umocněno je to také tím, že se pásek provléká skrz vnitřní chránič lýtka. Vrchní pásek je z nylonu a jde pod kolenem až dopředu na holeň.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské)

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské)?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete