Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně CCM QuickLite Junior

Vyprodáno

Holeně CCM QuickLite Junior

Holeně CCM QuickLite Junior (2016/2017)

Nejvyšší a zároveň nejnovější řada holení od firmy CCM, která nese název CCM QuickLite.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Holeně CCM QuickLite

Stavba

Holeně CCM QuickLite Junior nahrazují oblíbenou řadu holení CCM RBZ. Co je určitě obdobné, tak je jejich stavba nebo také tvar skeletu. Holeně CCM QuickLite Junior jsou užší a mnohem lehčí než holeně ostatních značek. Co se týče váhy, tak jak jsme již zvyklí ze CCM RBZ nebo nové řady QuickLite u ramen, loktů i kalhot, tak holeně CCM QuickLite Junior patří k nejlehčím na trhu. A díky jejich užšímu střihu, což ocení zejména děti, se Vám nebude stávat, že budete drhnout při bruslení holeněma o sebe. Vnitřní stélka Dry Foam je odnímatelná (můžete prát v pračce) a velice rychle vysychá.

Ochrana

Jelikož se jedná o nejvyšší model, tak ochrana holení CCM QuickLite Junior je na nejvyšší úrovni. Celý vnitřek je chráněný hustou HD pěnou, která je nejen lehká a příjemná na nohou, ale hlavně nedovolí, aby jste nastřelené puky cítili. Pevný anatomicky tvarovaný plast je samozřejostí. Na vnější straně lýtka je tuhá pěna a na vnitřní straně najdeme perforovaný plast. A i zepředu jsou holeně CCM QuickLite Junior po celé délce perforované, tudíž odvod tepla a rozprostření energie od seker nebo nastřelení pukem je na nejvyšší úrovni. Co se mi líbí, tak spodní část směrem ke koleni je prodloužená, tudíž další + co se týče ochrany. 

Zapínání

Vrchní pásek Lock Strap je šitý, tudíž nemá tendenci se ani po delší době povolovat a zapíná se vepředu na holeních CCM QuickLite Junior. Spodní pásek na lýtku je hodně silný na suchý zip, takže Vám krásně holeně CCM QuickLite Junior obepnou celou nohu.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně CCM QuickLite Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně CCM QuickLite Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete