Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně CCM QuickLite Senior

Vyprodáno

Holeně CCM QuickLite Senior

Holeně CCM QuickLite Senior (2016/2017)

Nejvyšší a zároveň nejnovější řada holení od firmy CCM, která nese název CCM QuickLite.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Stavba

Holeně CCM QuickLite nahrazují oblíbenou řadu holení CCM RBZ. Co je určitě obdobné, tak je jejich stavba nebo také tvar skeletu. Holeně CCM QuickLite jsou užší a mnohem lehčí než holeně ostatních značek. Co se týče váhy, tak jak jsme již zvyklí ze CCM RBZ nebo nové řady QuickLite u ramen, loktů i kalhot, tak holeně CCM QuickLite patří k nejlehčím na trhu. A díky jejich užšímu střihu, což ocení zejména děti, se Vám nebude stávat, že budete drhnout při bruslení holeněma o sebe. Vnitřní stélka Dry Foam je odnímatelná (můžete prát v pračce) a velice rychle vysychá.

Ochrana

Jelikož se jedná o nejvyšší model, tak ochrana holení CCM QuickLite je na nejvyšší úrovni. Celý vnitřek je chráněný hustou HD pěnou, která je nejen lehká a příjemná na nohou, ale hlavně nedovolí, aby jste nastřelené puky cítili. Pevný anatomicky tvarovaný plast je samozřejostí. Na vnější straně lýtka je tuhá pěna a na vnitřní straně najdeme perforovaný plast. A i zepředu jsou holeně CCM QuickLite po celé délce perforované, tudíž odvod tepla a rozprostření energie od seker nebo nastřelení pukem je na nejvyšší úrovni. Co se mi líbí, tak spodní část směrem ke koleni je prodloužená, tudíž další + co se týče ochrany. 

Zapínání

Vrchní pásek Wrap Lock je šitý, tudíž nemá tendenci se ani po delší době povolovat a zapíná se vepředu na holeních CCM QuickLite. Spodní pásek na lýtku je hodně silný na suchý zip, takže Vám krásně holeně CCM QuickLite obepnou celou nohu.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně CCM QuickLite Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně CCM QuickLite Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete