Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně CCM RBZ Senior

Vyprodáno

Holeně CCM RBZ Senior

Holeně CCM RBZ Senior (2015/2016)

Nejvyšší model holeních chráničů z řady RBZ, které vynikají především lehkostí a flexibilitou.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Stavba 

Holeně CCM RBZ jsou úplným opakem oproti starším Reebokům nebo současným CCM Tacks. Mají užší střih. To ovšem není na škodu a nemusíte se bát že by Vám noha do holení CCM RBZ nesedla. Opak je pravdou. Holeně CCM RBZ mají po celé délce průduchy, které skvěle odvádí pot a vlhkost. Když k tomu připočteme lehkost a flexibilní kolenní chránič – připadáte si jako byste na sobě nic neměli a přitom jste perfektně chráněni. Vnitřní výstelka je o dvojí hustotě a má neoprenová místa. Takže i když se Vám noha zpotí, tak holeně CCM RBZ drží přesně tam kde mají. Dalším plusem podšívky je, že ji můžete vyjmout a vyprat v pračce. 

Ochrana 

O tvrdosti plastů se ani nemusím rozepisovat – holeně CCM RBZ jsou z tvrdého a pružného plastu. Skvělý je také segmentový chránič lýtka, který Vás chrání proti nepříjemným úderům zezadu na lýtko. Výhodou je i výřez na kolenní jamku, takže při nárazu nebo nastřelení pukem se energie rozprostře po holeni a nedostane se Vám na koleno. 

Zapínání 

Holeně CCM RBZ, jakožto celá řada holení CCM RBZ, mají novinku oproti ostatním firmám. Zapínání je tzv. Cross Strap. To znamená, že odpadává nepříjemné škrcení pásku pod kolenem. Holeně CCM RBZ zapínají do kříže na lýtko, tím pádem máte skvěle chráněné celé lýtko, jelikož chránič Vám ho celé obepne.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně CCM RBZ Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně CCM RBZ Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete