Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně CCM Super Tacks Senior

Vyprodáno

Holeně CCM Super Tacks Senior

Holeně CCM Super Tacks Senior (2017/2018)

Vysoký komfort a ještě vyšší úroveň ochrany - tyto dva prvky spojují holeně CCM Super Tacks.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Holeně CCM Super Tacks 

V dnešní době drtivá většina profesionálů spoléhá ve výstroji na tělo, právě na CCM. Je to dáno tím, že svou stavbou vychází z dobře známé značky JOFA. Ještě dnes třeba v chráničích holení značky JOFA uvidíte hrát NHL hráče. Proto CCM vytvořila řadu Tacks. Vnitřní Velcro stélka je antibakteriální, rychle vysychá a je odnímatelná - tudíž můžete prát v pračce.

Synonymum pro slovo ochrana jsou holeně CCM Super Tacks. Zvenku Vás chrání tuhý anatomický plast, který je ale zároveň dosti pružný, aby se při první srážce hned nezlomil. V hluboké kolenní jamce najdeme paměťovou pěnu D3O, což u holení velice oceníte. Jak při pádu na led, tak při nastřelení pukem. Paměťová pěna D3O byla také přidána na vnější stranu kolene a lýtka. Už u holení CCM Ultra Tacks byly chrániče na lýtko dosti široké a skvěle obejmuli celé lýtko. U Super Tacks není vyjímka a k tomu ještě přidáme velký chránič z plastu a pěny vyloženě na lýtko. Takže pokud se náhodou natočíte proti střele bokem, jen to zalehtá a můžete hrát dál. 

pro upnutí na nohy máme klasicky dva pásky. Vrchní, je menší než u Ultra Tacks, je z lycry, velice flexibilní a zapíná se pod kolenem na suchý zip. Spodní na lýtku je cca 5cm široký, takže drží jako přibitý, tudíž defucto odpadá i motání izolační páskou přes štulpny.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně CCM Super Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně CCM Super Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete