Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Holeně CCM Tacks 7092 Senior

Vyprodáno

Holeně CCM Tacks 7092 Senior

Holeně CCM Tacks 7092 Senior (2017/2018)

Profesionální chrániče holení, které vynikají ochranou a skvělým střihem.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Holeně CCM Tacks 7092 

Většinou se říká, že když je někdo nebo něco druhé, tak to nestojí moc za to. U holení CCM Tacks 7092 je tomu právě naopak. I když "jen" druhý nejvyšší model, tak na holeně této produktové kategorie spoléhá mnoho poloprofesionálních hráčů jak u Nás, tak i v zahraničí. Širší tvar skeletu zajišťuje dostatečný prostor a pohodlí Vašich nohou. I když máte více svalstva v oblasti lýtek, tak holeně CCM Tacks 7092 si s tím poradí dokonale. Vnitřní stélka Velcro zajišťuje rychlý odvod tepla a je odnímatelná, tudíž ji můžete vyprat a holeně Vám budou stále vonět jako nové.

D3O lite - to je asi nejdůležitější ochranný aspekt těchto holení. Paměťová pěna, která reaguje na sílu nárazu. Takže pokud padnete na tvrdý led nebo dostanete přímo na koleno pukem, síla se nejen rozprostře, ale také pěna ztuhne a kolena máte ve zdraví a síle. Občas se Vám taky stane, že se ke střele natočíte lýtkem - u těchto holení nemějte strach, tuhý plastový chránič Vás ochrání dostatečně. Vnější část je z tuhého, avšak pružného plastu. Ochrana těchto holení je v tabulce na nejvyšších příčkách.

Lycra pružný pásek pod koleno, který má užší profil než bývalé Tacks 6052, a silný 5 cm tlustý nylonový pásek na suchý zip na lýtku. Takto nějak vypadá zapínání u holení CCM Tacks 7092.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Holeně CCM Tacks 7092 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Holeně CCM Tacks 7092 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete