Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior

Vyprodáno

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior (2016/2017)

Střední třída hokejových kalhot, které jsou skvělé i pro kontaktní juniorský hokej.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000

Materiál

Všechny hokejové kalhoty jsou tvořeny technickým nylonem. Čím lepší model, tím lepší materiál. Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior mají po svém povrchu 400D nylon. Není to sice 840D nylon, nicméně i tento je dostatečně kvalitní, brání oděrkám a netahá tolik vodu jako předchozí modely. Co se týče konstrukce, nebo chcete-li střihu, tak hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior jsou klasické střihu, spíše užší. Pokud tedy nemáte přebytek kilogramů a jste spíše hubení, tak tyto kalhoty jsou přesně pro Vás. Výstelka Hydra Max je osvědčenou kvalitou, která rychle vysychá a je antibakteriální.

Ochrana

Je jedno jestli máte druhý nejvyšší model nebo ten nejnižší, všechny hokejové kalhoty Bauer řady Nexus, mají v oblasti páteře tuhý plast a hlavně tuhou HD pěnu. Ochrana páteře je tedy na top úrovni. Nárazu na mantinel nebo krosčeku od protihráče se tedy nemusíte bát.

V oblasti ledvin se skládají dva chrániče, které na sebe plynule navazují. Při bruslení tedy, i když se jedná o užší profil hokejových kalhot, Vám hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior nikde nebrání v pohybu. Opět jsou zde plasty a pěna. 

Ledviny s kostrčí jsou vyplněny plastovými vložkami a pěnou. Takřka padáte jako do peřinky s hokejovými kalhotami Bauer Nexus N8000 Junior. Obrazně řečeno.

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior nicméně nemají prodloužení v podobě zipu. To jim však neubírá na kráse a hlavně kvalitě pro kontaktní juniorský hokej.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové kalhoty Bauer Nexus N8000 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete