Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior

Vyprodáno

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior (2016/2017)

Druhý nejvyšší model řady Nexus, která má klasický střih a oproti nejvyššímu modelu zaostává v pár detailech.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000

Mtaeriál

Stejně jako vyšší model, hokejové kalhoty Bauer Nexus 1N Junior, tak i hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior mají vnější materiál z nylonu 840D. Což je zatím poslední novinka z firmy Bauer. Tento nylon je velice lehký, pružný, pevný a zároveň méně táhne vodu než jeho předchůdci. Vnitřní antibakteriální stélka Thermo Max rychle odvětrává, takže hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior nejsou po výkonu tak těžké a jsou suché za pár hodin.

Ochrana

Druhý nejvyšší model, tudíž i ochrana musí být na vysoké úrovni. Celkově hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior jsou velice dobře chráněné a umocňuje to i jejich střih. Klasický střih, který je úzký a hodně obepíná Vaše tělo. Nicméně se nebojte, že byste se v hokejových kalhotech Bauer Nexus N9000 Junior přes jejich úzký střih nemohli hýbat. Jsou tvořeny tak, abyste byli maximálně chráněni a zároveň mohli být rychlí jako blesk. 

Asi nejdůležitější ochranné faktory jsou páteř, kyčle a kostrč mají výnikající ochranu. Na páteři najdeme tuhý plastový chránič spolu s HD pěnou. Krosšeky už nebudou tolik bolestivé jako dříve.

Kyčle, které nejvíce dostávají zabrat při pádech nebo vrážení na hrazení, tak opět velký tuhý plast a HD pěna. U ledvin taktéž najdeme plasty a MD pěnu.

Kostrč, která při pádu bývá asi nejbolestovější, jelikož okolo ní nemáme žádné svalstvo, tak zde jsou plastové vložky a pěna. 

Velkou vychytávkou u hokejových kalhot Bauer Nexus N9000 Junior je nastavení délky. Stačí rozepnout zip a kalhoty Vám spadnou o 2cm dolů. Ocení vysocí a hubeni hráči.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové kalhoty Bauer Nexus N9000 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete