Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior

Vyprodáno

Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior

Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior (2016/2017)

Druhá nejvyšší řada hokejových kalhot, které můžete využívat v extraligových mládežnických kategoriích.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900

Materiál

Stejně jako u vyššího modelu, hokejové kalhoty Bauer Vapor 1X, tak i hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior jsou z 840D nylonu. Který je lehký, pevný a pružný. Kalhoty jsou mnohem lehčí než předešlý model, hokejové kalhoty Bauer Vapor X100 Junior, na druhou stranu e jeden level více chraněnější. Vnitřní stélka je z technologie 37,5 , která zabraňuje nadměrnému pocení a zároveň vysychá až 5x rychleji než u konkurence. Vnitřní stahování přes klipsnu je skvělé, jelikož Vám kalhoty nepadají a zároveň si zachovají plný a pevný tvar.

Ochrana

Nejsme sice u nejvyššího modelu hokejových kalhot Bauer Vapor 1X, nicméně ochrana u hokejových kalhot Bauer Vapor X900 Junior dostává palec nahoru. V oblasti páteře najdeme klasickou pěnovou výstelku, plast a hlavně pěnu Aerolite, která je o 30% lehčí než klasická HD pěna a více chrání. 

HD pěnu a anatomicky tvarovaný chránič najdeme v oblasti kyčlí. Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior jsou tedy pohyblivější, ale zároveň pokud dostanete hit nebo spadnete na led, tak určitě odejdete po svých bez pomoci záchranné služby.

Co však bolí nejvíce při pádu na led směrem vzad? Samozřejmě kostrč. Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior Vás chrání hustou a tuhou pěnou spolu plastovými vložkami. Samozřejmě pád budete cítit, ale zase to nebude na ukončení kariéry.

Co je však stejné jako u top modelu hokejových kalhoty Bauer Vapor 1X, tak je nastavitelná délka v oblasti trupu. Kdy stačí rozepnout a hokejvé kalhoty Bauer Vapor X900 Junior se Vám spustí o 2cm níže. Známe od hokejových kalhot značky CCM a tuto přednost uvítají zejména vysocí a hubení hráči. Cvoky na šle jsou samozřejmostí.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové kalhoty Bauer Vapor X900 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete