Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lapačka CCM Premier Pro Senior

Vyprodáno

Lapačka CCM Premier Pro Senior

Lapačka CCM Premier Pro Senior (2016/2017)

Zbrusu nová profi lapačka od firmy CCM, kterou můžete vidět třeba u Marca Andreho Fleuryho z Pittsburgh Penguins.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Lapačka CCM Premier Pro

Lapačka CCM Premier Pro je další úspěšná část brankářské výstroje firmy CCM, na jejímž vývoji se podíleli samotní brankáři NHL. Konstrukčně je lapačka CCM Premier Pro OnePiece. Znamená to tedy, že je z jednoho kusu, žádné rozdělení mezi dlaní a zápěstím. Tato konstrukce je výhodná v tom, že s lapačkou CCM Premier Pro pokryjete mnohem víc místa. Čím je, ale lapačka CCM Premier Pro vyjímečná, tak jsou její ochranné prvky. Oblast dlaně, která je nejvíce bolestivá a zároveň nejvíce nastřelována puky, je chráněna paměťovou pěnou D3O. Tato pěna reaguje na sílu nárazu od puku. Taková vložka - D3O pěnu využívají ve výstroji třeba vojáci americké armády, takže z toho můžete usoudit, že se nejedná o žádný reklamní tah, nýbrž skvělý a funkční ochranný prvek. 

Oproti své kolegyni, lapačka CCM EXtreme Flex II Pro, je trochu otevřenější. Je to dáno i tím, že lapačka CCM Premier Pro vychází z lapačky Reebok XLT, která byla také kulatější. Tudíž další plusový bod k již tak skvělému tvaru, který lapačka CCM Premier Pro nabízí. Možná se nabízí otázka, jestli je lapačka CCM Premier Pro dosti flexibilní, i když je chráněná jako ochranná vesta Mariňáka americké armády? Odpověď zní ANO je. Opravdu i přes perfektní chránění se Vám lapačka CCM Premier Pro ihned přizpůsobí na prvním ledě. Lapačka CCM Premier Pro navíc změnila lehce konstrukci, kdy vnitřní hrana u zápěstí je mírně vykrojená, takže ji můžete lehce přitisknout k tělu a branky typu "teploměr" jsou minulostí. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lapačka CCM Premier Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lapačka CCM Premier Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete