Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lokty Bauer Vapor 1X Junior

Vyprodáno

Lokty Bauer Vapor 1X Junior

Lokty Bauer Vapor 1X Junior (2016/2017)

Mobilita, ochrana a váha rovnající se husímu pírku - lokty 1X.


Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Lokty Bauer Vapor 1X

Jakmile chytnete tyto lokty do rukou, tak Vás zaujme ta váha. To je opravdu jak chrániče na skateboard. Tato nízká váha je dána pěnou Aerolite, která dobře chrání, ale hlavně skoro nic neváží. Tím pádem je i mobilita více než skvělá. Tří dílná konstrukce Vám umožní plnou flexibilitu v jakémkoli pohybu, takže si nepřipadáte jako ve svěráku, tudíž při vstřelení branky se můžete radovat s rukama nad hlavou a nic Vám nebrání v pohybu. Malé plus to má i v tom, že pokud se porvete, tak Váš pravý hák není ničím omezen. Předloktí je tvrzené Curv kompozitovými vlákny, což se opět dostáváme k té muší váze, ale na druhou stranu i perfektnímu chránění proti hokejkám. Vnitřní stélka je s technologií 37,5, která odvádí rychle pot od těla a udržuje ruce suché. Hluboká skořepina v loketní jamce zaručí perfektní padnutí, jako byste měli lokty 1X odjakživa na rukou.

Co mě trochu mrzí na těchtot loktech, i když jsou nejvyšším modelem, tak je upínání. Biceps a loket je klasicky na suchý zip, ale předloktí taky. Není to špatné (měl to i starší model APX2), ale všichni víme, že gumy se po čase vytahají. Nicméně i přes zapínání hodnotím tyto lokty známkou 1.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lokty Bauer Vapor 1X Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lokty Bauer Vapor 1X Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete