Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lokty CCM QuickLite Senior

Vyprodáno

Lokty CCM QuickLite Senior

Lokty CCM QuickLite Senior (2016/2017)

Nejvyšší řada chráničů loktů je novinkou pro tuto sezónu a stejně jako ostatní část výstroje CCM QuickLite jsou velice pohyblivé a lehké.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Lokty CCM QuickLite

Ochrana

Lokty CCM QuickLite jsou 3-dílné konstrukce - biceps a předloktí jsou flexibilní, aby jste měli dostatečnou volnost a prostřední část je na pevno, aby Vám lokty CCM QuickLite nesjížděly. Stejně jako celá výstroj řady CCM QuickLite, tak i lokty CCM QuickLite jsou tvořené pro flexibilitu a nízkou váhu. Mají kulatý tvar, takže i hráči se silnějšíma rukama nebudou mít problém ruce do loktů CCM QuickLite dostat a cítít se pohodlně. Vnitřní materiál je na nejvyšší úrovni, takže je příjemný i na holé ruce, což ocení hráči co hrají v tričku s krátkým rukávem. Zápěstí je chráněno anatomickým plastem, který Vám obejme skvěle předloktí a HD pěnou - bolestivé sekery od soupeřů jsou minulostí. Biceps je taktéž obalen HD pěnou a z vnější strany perforovaným plastovým chráničem pro rychlejší odvětrávání.

Zapínání

3-dílný loketní chránič = 3 pásky pro upnutí. Spodní na předloktí je šitý, takže pevně drží a nemá tendenci se povolovat a dovolit loktům CCM QuickLite, aby Vám sjížděly dolů. Prostřední chránič je z příjemné a pevné lycry, která neškrtí. Pásek na bicepsu je ze silné silonové gumy se suchým zipem. Co se týče flexibility, tak lokty CCM QuickLite jsou tím nejlepším na současném trhu.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lokty CCM QuickLite Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lokty CCM QuickLite Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete