Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lokty CCM Super Tacks Senior

Vyprodáno

Lokty CCM Super Tacks Senior

Lokty CCM Super Tacks Senior (2017/2018)

TOP kvalita a ochrana - tak bych shrnul nové lokty CCM Super Tacks.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Lokty CCM Super Tacks 

Až na pár změn, jsou lokty Super Tacks dosti podobné svým velice úspěšným starším kolegům, loktům CCM Ultra Tacks. Na první pohled, i pocit, bych řekl, že lokty CCM Super Tacks jsou ve skořepině trochu větší než předchůdci. To ovšem není na škodu. Tyto lokty padnou i těm hráčům, kteří mají větší předloktí. 

V čem opět vyčnívají lokty CCM Super Tacks nad konkurencí, tak je ochrana. Jak již víme, tak firma CCM ve všech profesionálních řadách chráničů celého těla, využívá paměťové pěny D3O. Kdo ještě neví o čem je vlastně řeč, tak D3O pěna reaguje na sílu nárazu a podle toho mění svou tuhost. Což u chráničů loktů je velice důležitá věc. Přeci jen, loketní klouby jsou jedny z mála kostí v lidském těle, které kolem sebe nemají žádné svalstvo, tudíž každý náraz dosti bolí. Při pádu na tvrdý led je to dvojnásobné. Proto se u loktů CCM Super Tacks nemusíte bát, že se zraníte. Zvenku tuhý plast a HD pěna, uvnitř pak příjemné výstelky spolu s D3O. Přídavek je také D3O pěna na předloktí spojená opět s tuhým plastem, kam chodí hodně nepříjemných seker od soupeřů. Shrnul bych ochranu a komfort loktů CCM Super Tacks jako špičku na světovém trhu. 

Aby Vám lokty držely na rukou, tak se starjí klasické tři pevné pásky na suchý zip. Spodní na předloktí je šitý, takže se nepovoluje a nevytahá. Uprostřed je pak komfortní lycrový pásek, který neškrtí a pevně drží.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lokty CCM Super Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lokty CCM Super Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete