Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lokty CCM Tacks 7092 Junior

Vyprodáno

Lokty CCM Tacks 7092 Junior

Lokty CCM Tacks 7092 Junior (2017/2018)

Druhá nejvyšší řada, která splňuje tvrdá kritéria ochrany a komfortu.


Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Lokty CCM Tacks 7092 

V uvozovkách jen druhá nejvyšší řada chráničů loktů, která se chová stále jako profesionální lokty co do ochrany a komfortu se týče. Řada chráničů CCM Tacks již delší dobu vychází tvarem ze starší modelové řady JOFA. Lokty Vám krásně sednou a drží přesně tam kde mají. Takže kromě sympatické černé barvy mají i mnoho dalších vychytávek navíc. Oproti předchůdci, lokty CCM Tacks 6052, vnější chránič přímo na lokti je trochu větší. Není na škodu - jste zase o něco více chráněni. Avšak to nejlepší najdeme uvnitř přímo u loktení jamky - D3O lite ochrana (o stupeň měkčí D3O), která je tím nejlepším na trhu. Tu samou paměťovou pěnu najdeme také na chrániči předloktí, což je také novinka. Krom toho je tam i tuhý anatomicky tvarovaný plast. Bolestivé sekery jsou minulostí. 

Všichni známe ten otravný pocit, kdy nám chrániče loktů sjíždějí z rukou při hře, pořád si to upravujeme a soustředěnost na hru je pak ta tam. Lokty CCM Tacks 7092 mají tři pásky pro uchycení. Na přeloktí máme pevný šitý, který drží jako přibytý, prostřední je z komfortní lycry, která neškrtí, ale podrží. Pokud hledáte ochranu a komfort - adresa do navigace je lokty CCM Tacks 7092.

 

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lokty CCM Tacks 7092 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lokty CCM Tacks 7092 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete