Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lokty CCM Ultra Tacks Junior

Vyprodáno

Lokty CCM Ultra Tacks Junior

Lokty CCM Ultra Tacks Junior (2015/2016)

Jednou z nejdůležitějších částí výstroje, co se do ochrany týče, jsou lokty. Lokty CCM Ultra Tacks jsou momentálně asi tím nejlepším na trhu hokejového vybavení v oblasti loketních chráničů.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana 

Ruce Vám do loktů CCM Ultra Tacks Junior sednou, jak se říká – jako prdel na hrnec. Díky skvělému anatomickému střihu máte loket přímo v loketní jamce. Materiál je velice příjemný na ruce a rychle vysychá. Biceps je obepnutý plastem a HD pěnou, takže jste nejen skvěle chráněni, ale v pohybu Vám nikde nic nevadí. Předloktí je navíc vyztužené ještě jedním plastovým chráničem, který dokonale kryje a brání zraněním způsobeným sekerami. Ale asi největší pecka se schovává uvnitř loktů CCM Ultra Tacks Junior, přímo v loketní jamce, kde je skvělá D3O paměťová pěna, která plně tlumí a absorbuje energii vytvořenou nárazem nebo pádem přímo na loket. 

Zapínání 

U loktů je důležité zvolit nejen správnou velikost, ale také, aby měly kvalitní upínání. Lokty CCM Ultra Tacks Junior jsou vzorovým příkladem, jak to má vypadat. Pásek na předloktí se provléká skrz chránič předloktí, je šitý, tudíž skvěle drží na ruce a lokty CCM Ultra Tacks Junior nemají tendenci sjíždět. Prostřední pásek je z lycry, takže Vás neškrtí a lokty jsou stále pohyblivé. Vrchní pásek na biceps je na suchý zip, jak jsme již zvyklí.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lokty CCM Ultra Tacks Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lokty CCM Ultra Tacks Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete