Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Náš tým

Prodejci na prodejně ProHokejisty

Od koho vždy obdržíte profesionální péči?

 

Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal

Jaroslav je taktéž na ledě už odmala. Nicméně na odlišném a specifickém postu - brankář. S hokejem začínal ve Frýdku - Místku a odtud putoval do Komety Brno, ve které byl až do juniorů. Poté zamířil do druholigového Pelhřimova, Techniky Brno, na 4 roky do Břeclavi a poté opět Technika Brno. Chvíli pobýval i v prvoligovém Mostě. Ale teď, stejně jako Pavel, se hokejem baví v Boskovicích, které hrají krajský přebor. 

Hokej ho baví a co se týče výstroje, nejen té brankářské, tak s jejím prodejem má přes 8 let zkušenností a dokáže Vám ve všem poradit a pomoci.

 

Luboš Útrata

Lubomír Útrata

Pan Útrata starší, je na prodejně nováčkem, nicméně v pozadí naší firmy / týmu je už dlouhá léta. Útris starší je tu především od toho, aby Vám opravil Vaši výstroj. Zkušenností má stejně jako švadlena u největších firem. Přeci jen už opravuje pro Kometu Brno přes 10 let výstroj a stejnou dobu i amatérským hokejistům. Na prodejně ho uvidíte zejména u brusky, ale nejčastěji jej najdete v naší dílně, jak oživuje Vaši výstroj.

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete