Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

O nás

Najdete u nás jeden z největších skladů s hokejovým vybavením v celé střední Evropě, vášeň a zápal pro hokejové vybavení a hokej jako takový.

O společnosti ProHokejisty s.r.o.

Když jsme zakládali firmu ProHokejisty, tak Naší filozofií bylo, je a bude dělat věci na kvalitu, nikoliv na kvantitu.

Na bruslích stojíme odmalička a hokeji i hokejové výstroji rozumíme do detailu. Ve všech ohledech se snažíme vyjít zákazníkovi na 100% vstříc. Věříme v to, že spokojený zákazník se vždy vrátí a je tou nejlepší reklamou. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se mu pomoci vybrat to nejlepší pro něj a ne to nejlepší pro Nás. U Nás neděláme rozdíly v tom, jestli jste profesionální hráč nebo začínající nadšenec - pokaždé se snažíme vybrat výstroj přímo Vám na míru a zaručit ten nejlepší servis. Pracujeme ve vyloženě rodinné atmosféře a máme to štěstí, že pokaždé když se ráno probudíme, tak se do práce těšíme a Naši práci bereme jako Náš koníček. Naše prodejna je jako Náš druhý domov a každý den je nový začátek s novými lidmi, na který se těšíme. 

Sledujeme nové trendy v oblasti ledního hokeje a hokejové výstroje s nimi spojenými. Všechny produkty detailně prostudujeme a vyzkoušíme nejdříve na sobě, než Vám je představíme a dáme do prodeje. 

Nebojte se na cokoliv zeptat. Budeme rádi když Vám pomůžeme zoodpovědět Vaše otázky, pomoci Vám samotným a třeba Vás i přiblížit Vašemu hokejovému cíli. Jsme tu jen pro Vás.

 

 Za tým ProHokejisty se na Vás těší Pavel a Jaroslav

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete