Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Puk Green Biscuit NHL

Puk Green Biscuit NHL

Puk Green Biscuit NHL
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Tréninkový puk Green Biscuit, ten zná téměř každý hokejista bez rozdílu věku. Ano! Přemýšlíte jak zlepšit svou dovednost a práci s pukem? Tak přesně puk Green Biscuit je jasná volba. Puk Green Biscuit NHL je to nejlepší z Green Biscuit Classic s rozdílem, že je v barvách týmů NHL.

Vše začlo myšlenkou jak vyrobit puk, který nebude poskakovat a přetáčet se po asfaltu nebo podlaze. Tak vznikl puk Green Biscuit NHL, který má snížené tření a pohlcuje většinu vybrací z povrchu. Puk Green Biscuit NHL je rozměrově shodný jako klasický hokejový puk, ale je o 28 gramů lehčí a chová se na všech podkladech jako klasický puk na lede, ladně klouže po asfaltu a nezasekává se ani při vysokých rychlostech. Puk Green Biscuit NHL je dvoudílné konstrukce spojené kovovými nýty, mezi jednotlivými částmi jsou distanční podložky, které tlumí nárazy a nepřenáší je na druhou část. To zaručuje stálost klouzavého pohybu za jakekoliv situace. Puk Green Biscuit NHL je správná volba, pokud chceš trénovat stickhandling jako v NHL.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Puk Green Biscuit NHL

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Puk Green Biscuit NHL?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete