Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Nexus N9000 Junior

Vyprodáno

Ramena Bauer Nexus N9000 Junior

Ramena Bauer Nexus N9000 Junior (2016/2017)

Poloprofesionální řada chráničů ramen, která je hojně využívána třeba ve 2.lize kde je hokej hodně kontaktní a docela i zabolí.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Co Vás zaujme na ramenech Bauer Nexus N9000 Junior, tak je jejich robustní konstrukce. Řada chráničů ramen, loktů i holení Bauer Nexus jsou typické svým robustním vzhledem a objemem. Proto, pokud nevyhledáváte výstroj vyloženě na tělo a chcete se cítit hodně pohodlně, tak výstroj řady Bauer Nexus, ramena Bauer Nexus N9000 Junior nevyjímaje, jsou tím pravým co hledáte.

Oblast ramen je chráněna anatomicky tvarovaným tvrdým plastem HD pěnou, která je příjemná na těle a ochrání Vás před nepříjemným zraněním. Zejména pak díky větším poklicím u ramena Bauer Nexus N9000 Junior jste chráněni na 100% a nemusíte se bát jít do souboje i když jste třeba právě po zranění s rameny. 

Oblast hrudníku je velice povedená, jelikož je ze dvou kusů. Tvrdý plastový chránič hrudníku, je u ramen Bauer Nexus N9000 Junior připojen gumou k hrudní části, která je tvrzená HD pěnou pro komfortní pocit a zvýšenou ochranu. 

Oblast zad je stejně jako hrudní část chráněna plastovým chráničem a HD pěnou. Součástí ramen Bauer Nexus N9000 Junior je odnímatelný pěnový chránič v oblasti břicha, který Vám ramena o něco prodlouží a vyplňuje místo mezi rameny a kalhotami.

Zapínání

Oblast hrudníku Vám pevně podrží silné a široké silonové pásky se suchým zipem ,které dlouho vydrží jako nové. Biceps už je jednodílný taktéž zde najdeme silné gumy se scuhými zipy.

 

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Nexus N9000 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Nexus N9000 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete