Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Supreme 170 Junior

Vyprodáno

Ramena Bauer Supreme 170 Junior

Ramena Bauer Supreme 170 Junior (2015/2016)

Střední třída chráničů ramen, které vynikají anatomickým střihem a ochranou na velice slušné úrovni.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Ramena Bauer Supreme 170 Junior, stejně jako celá řada výstroje Bauer Supreme, mají anatomický střih. Pocítíte, že když si ramena Bauer Supreme 170 Junior nasadíte, tak Vás plně obepínají po celém těle a skvěle drží. I když se jedná o nižší třídu hokejových ramen, tak ramena Bauer Supreme 170 Junior jsou na tom v ochranných prvcích hodně vysoko.

Chránič v oblasti ramenních kloubů je dosti veliký, tvrzený plastem a pěnou. Bauer je známý tím, že poklice ramen jsou dosti veliké, tudíž se zranění nemusíte vůbec bát. Oblast klíčních kostí, kde bývá také dosti zránění, jsou vyplněné tuhou pěnou.

Ramena Bauer Supreme 170 Junior mají dvoudílnou konstrukci. Kdy spodní část Vám pevně drží na těle, která je z MD pěny a přední část slouží jako vyztužení s Vent Armor pěnou už tak dobré ochrany u ramen Bauer Supreme 170 Junior. 

Zadní část, opět dvoudílná, je přímo na těle chráněna MD pěnou a páteř je samostatně oddělena a chráněne opět tvrzenou pěnou, pro zvýšení ochrany. Ramena Bauer Supreme 170 Junior mají také odnímatelný pěnový chránič v oblasti břicha, který vyplňuje oblast mezi rameny Bauer Supreme 170 Junior a kalhotami.

Zapínání 

Jak jsme již zvyklí, tak na hrudníku máme dva široké pásky na suchý zip. Bicepsový chránič, který je délkově nastavitelný, má taktéž dva pásky na suchá zip.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Supreme 170 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Supreme 170 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete