Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Supreme 190 Junior

Vyprodáno

Ramena Bauer Supreme 190 Junior

Ramena Bauer Supreme 190 Junior (2015/2016)

Poloprofesionální řada hokejových ramen, které jsou hojně využívány zejména v 1 a 2.lize, kde je hra do těla na denním pořádku.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Ramena Bauer Supreme 190 Junior mají anatomický střih. Znamená to tedy, že skvěle sedí na těle a pohybují se s Vámi při každém Vašem pohybu. Ramena hodně cítíte na těle, jelikož jsou užší než jejich kolegové z řady Nexus nebo Vapor. Poznáte to zejména na bederní oblasti, která je dosti široká a tak jste krytí i na zádech.

Anatomický plast spolu s PU pěnou v oblasti ramenních chráničů u ramen Bauer Supreme 190 Junior jsou zárukou skvělé ochrany při pádech, nárazech na mantinel nebo bodychecků od soupeřů. Máte strach o své klíční kosti? V ramenech Bauer Supreme 190 Junior nemusíte díky tvrzené pěně v této oblasti.

Stejně jako ramena Bauer Nexus N9000 Junior mají ramena Bauer Supreme 190 Junior dvoudílnou konstrukci hrudní části. Chránič hrudníku je tvrzený plastem a Vent Armor paměťovou pěnou a spodní část je vyplněna MD pěnou a hlavně opět Vent Armor pěnou. Co se týče ochrana, tak se nemáte vůbec čeho bát.

Zadní část je opět propracovaná do detailu, zejména co se týče Vaši ochrany proti soupeři. Opět zde najdeme dvoudílnou konstrukci, kdy přední část v oblasti páteře je chráněna Vent Armor pěnou a tvrzenou MD pěnou. Přímo na těle máte MD pěnu a po stranách u spodních žeber a ledvin je opět Vent Armor pěna. I když jsou ramena Bauer Supreme 190 Junior nižším modelem než profi model, tak ochranné prvky můžeme hodnotit za 1.

Zapínání

Oblast hrudníku Nám podrží dva silné pásky na suchá zip a na bicepsu, kde je chránič délkově nastavitelný, jsou taktéž pásky na suchý zip. V oblasti břicha, jeho spodní části, najdeme pěnový odnímatelný chránič, který vyplňuje prostor mezi rameny Bauer Supreme 190 Junior a kalhotami.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Supreme 190 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Supreme 190 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete