Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Supreme 1S Junior

Vyprodáno

Ramena Bauer Supreme 1S Junior

Ramena Bauer Supreme 1S Senior (2017/2018)

Profesionální chrániče ramen od Baueru, které se poučili z "chyb" předchůdce MX3.


Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ramena Bauer Supreme 1S 

Neřekl bych, že předchůdce 1S, čímž byly ramena MX3, měli moc chyb, ale nelíbilo se mi, že ramena jako taková byla moc mohutná. Zejména u mladších hráčů to vypadalo, že nehráli hokej, ale zrovna došli z tréninku amerického fotbalu. Nové 1S se mi hrozně líbí právě díky své stavbě. Chrániče už nejsou tak mohutné a krásně kopírují tělo. K tomu se připočítá anatomický střih na tělo, díky kterému jste s chrániče skvěle spjati.

Díky novým ochranným technologiím se také zredukovala váha ramen 1S. Jak již víme, tak profesionální brusle Bauer jsou z Curv kompozitových vláken, což nám dodává pevnost a nízkou váhu. Ty samá vlákna najdeme i u ramen Bauer Supreme 1S. A to hned ve dvou důležitých oblastech - ramenní klouby a hrudní kost. Taktéž u chráničů ruky u bicepsů. V hrudní části máme navíc paměťovou pěnu, která reaguje na sílu nárazu. Je to nejvyšší model, tudíž ochrana musí být opravdu na top úrovni. 

Fakt se mi líbí jak Bauer tyto ramena přetvořil. K anatomickému střihu přispívá i Vent Armor pěna v oblasti hrudníku, která přilne na tělo a nejsou zde žádná zbytečná místa a vesta prostě sedí. Novinkou je zapínání na hrudi. Silné suché zipy na gumovém pásku jsou samozřejmostí, ale klipsny pro upevnění - to tu ještě nebylo. Tím pádem ramena sedí a nikde necestují - za předpokladu, že si vyberete správnou velikost. Technologie 37,5 je již samozřejmostí - rychle odvádí teplo a spolu s antibateriální stélkou zaručuje, že nebudete protihráčům nahánět hrůzu zápachem, ale Vaši hrou. Ochranou a komfortem jsou tyto ramena opravdu velká pecka pro Vaši hru.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Supreme 1S Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Supreme 1S Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete