Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské)

Vyprodáno

Ramena Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské)

Ramena Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské) (2015/2016)

Profesionální chrániče ramen, které vynikají svými ochrannými prvky a anatomickým tvarem.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Řada chráničů Bauer Supreme mají užší, resp. anatomický střih. Nejvíce to můžeme vidět právě u ramena Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské). Pokud chcete na sobě ramena "cítit" a být s nimi tzv. plně spjati nebo jen nechcete vypadat jak obránce amerického fotbalu, tak bych se určitě zastavil u ramen Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské).

Oblast ramene je chráněna technologií Vent Armor, což je paměťová pěna, která reaguje na sílu nárazu. K tomu ještě tuhý anatomicky tvarovaný plast, který Vaše ramena ochrání i před těmi nejsilnějšími nárazy soupeřů. Oblast klíčních kostí je vyztužena plastem a pěnou.

Pokud hledáte top ochranu v oblasti hrudníku a páteře, tak ramena Bauer Supreme TotalOne MX3 Youth (Dětské) jsou opravdovou špičkou. Oblast hrudníku je chráněna opět paměťovou pěnou Vent Armor přími uprostřed ještě pěnou Flexorb. Takže pokud náhodou schytáte tvrdý hit od soupeře přímo na hrudník, tak se nemusíte bát, že byste odjeli se slzami v očích a bolestným výrazem na střídačku.

Oblast páteře, ledvin a spodních žeber můžeme hodnotit opět známkou za 1. Všude kam se podíváte, tak je pěna vent Armor. Přímo na páteři je pak tuhý plast, který ochranu posune ještě na vyšší úroveň. 

Vnitřní stélka ramen Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské) je pak z technologie 37,5, která zajišťuje rychlý odvod tepla a zároveň díky schnou ramena Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské) až 5x rychleji než jiné chrániče ramen.

Zapínání

Na hrudníku jsou silné, široké a tuhé pásky na suchý zip. V oblasti bicepsu mají ramena Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské) funkční vychytávku, tzv. rukáv, který Vám ramena skvěle drží na těle. Oblast bicepsu má dvojitý chránič a taktéž silný pásek na suchý zip.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské)

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer TotalOne MX3 Youth (Dětské)?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete