Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Vapor 1X Senior

Vyprodáno

Ramena Bauer Vapor 1X Senior

Ramena Bauer Vapor 1X Senior (2016/2017)

Nejvyšší řada hokejových ramen, které pro svou ochranu využívají kompozitu - což je materiál, ze kterého se dělají třeba brusle Bauer.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Stavba ramena Bauer Vapor 1X je tzv. do trojůhelníku, kdy se postupeně od vrchu zúžují k pasu. Tímto stylem jsou šité i rukavice Bauer Vapor - široký límec a postupně se k prstům zúžují. Ale co hledat především u ramen Bauer Vapor 1X? Ochrana a ultra lehká váha. Vnitřní stélka z technologií 37,5 odvádí pot až 5x rychleji než konkurence a když k tomu připočteme nízkou váhu - jedny z nejlepších ramen na trhu jsou právě Bauer Vapor 1X.

Oblast ramen je chráněna novou technologií Aerolite. Je to velice tuhá, ale především lehká pěna, která udrží Vaše ramena pod plnou ochranou a když hrajete s rameny Bauer Vapor 1X, tak si připadáte jako byste na sobě ani žádná ramena ani neměli. 

Co je ovšem asi největší pecka, tak je ochrana hrudníku. Přímo uprostřed najdeme chránič z Curv Compositu, což je materiál, ze kterého se dělají top modely bruslí Bauer. Opět se bavíme o nizké váze, ale především ochraně, které nejde vytknout vůbec nic. Na zbytku těla se o Vaše pohodlí stará opět Aerolite pěna. Nesmíme také zapomenout na klíční kosti, které jsou pod ochranou pěny a plastu.

Oblast zad je celá chráněna opět technolgií Aerolite. Ramena Bauer Vapor 1X opravdu skvěle sedí na těle a nikde nepřekážejí. Oblast bicepsu, kde chránič délkově nastavitelný, je taktéž z Curt Compositu, takže dotěrné a hlavně bolestivé sekery od soupeřů jsou s rameny Bauer Vapor 1X minulostí.

Zapínání

Jak na hrudníku tak na bicpesu najdeme dva silné pásky na suchá zip.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Vapor 1X Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Vapor 1X Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete