Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Vapor X800 Junior

Vyprodáno

Ramena Bauer Vapor X800 Junior

Ramena Bauer Vapor X800 Junior (2016/2017)


Hledáte ramena, se kterými bude Váš malý hokejista nejen dobře chráněný, ale také rychlý a nebude mu nikde nic překážet? Ramena Bauer Vapor X800 by Vám měla utkvět v hledáčku.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

I když ramena Bauer Vapor X800 Junior patří k nižší kategorii chráničů ramen, tak s nimi určitě musíme počítat. Zejména střih do "V", kdy vrchní část je širší a postupně se zúžuje až k pasu, a jejich lehká váha, z ramen Bauer Vapor X800 Junior dělá skvělého partnera při ochraně a hře do těla.

U ramen Bauer Vapor X800 Junior nenajdeme pěnu Aerolite, jako u vyšších modelů X900 Junior a 1X Junior, ale anatomicky tvarovaný plast spolu s MD pěnou, která pohlcuje nárazy od soupeřů nebo mantinelu.

Hrudník má opět dvě části, kdy část, kterou máte na těle je z příjemné a rychle vysychající MD pěny a přímo hrudní kost Vám chrání ještě plastový chránič.

Stejnou kombinaci, MD pěna a plastové výstelky, najdeme i na zádech. Díky tomu, že zadní část není z jednoho kusu ale několika, tak ramena Bauer Vapor X800 Junior příjemně chodí s Vámi při každém pohybu a nezůstávají na jednom místě.

Zapínání

Osvěčená klasika, která je standartem - dva pásky na hrudníku a dva pásky na bicepsu, tu najdeme i na ramenech Bauer Vapor X800 Junior.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Vapor X800 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Vapor X800 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete