Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Vapor X900 Junior

Vyprodáno

Ramena Bauer Vapor X900 Junior

Ramena Bauer Vapor X900 Junior (2016/2017)

Druhá nejvyšší řada hokejových ramen, které jsou extrémně lehká a skvěle pohyblivá.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Ramena Bauer Vapor X900 Junior, stejně jako celá řada chráničů Bauer Vapor, mají střih do "V". V praxi to znamená, že v oblasti ramen jsou širší a postupně se k pasu zúžují. Stejně třeba jako rukavice Bauer Vapor. Jejich lehká váha je dána novou pěnovou technologií Aerolite.

V oblasti ramenních kloubů už začíná právě pěna Aerolite. I když v této části nenajdeme plast, jak jsme zvyklí u mnoha jiných chráničů ramen, tak se nemusíte bát, že pokud schytáte nějaký náraz, že by Vás ramena Bauer Vapor X900 Junior neochránila - opak je pravdou.

Na hrudní části máme dvě vrstvy. První vrstva, která je přímo na těle, tak je opět z Aerolite pěny a vrchní plast přímo na hrudní kosti, tak ta je zase HD pěny. I když jsou opravdu celá ramena Bauer Vapor X900 Junior "jen" z pěny, tak moc dobře inženýři v Baueru vědí co navrhují pro Vaši maximální bezpečnost.

Zadní část, která mi trochu připomíná krunýř od kreslených postaviček Želvy Ninja, je stejně jako vyšší model, ramena Bauer Vapor 1X Junior, celá z Aerolite pěny. Oblast bicepsu má pak dva chrániče a jsou délkově nastavitelné.

Zapínání

Dva pásky se suchým zipem na hrduníku a dva pásky na bicepsu jsou již ověřenou klasikou a u ramena Bauer Vapor X900 Junior tomu není jinak.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Vapor X900 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Vapor X900 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete