Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena Bauer Vapor X900 Senior

Vyprodáno

Ramena Bauer Vapor X900 Senior

Ramena Bauer Vapor X900 Senior (2016/2017)

Druhá nejvyšší řada hokejových ramen, které jsou extrémně lehká a skvěle pohyblivá.

Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana

Ramena Bauer Vapor X900, stejně jako celá řada chráničů Bauer Vapor, mají střih do V. V praxi to znamená, že v oblasti ramen jsou širší a postupně se k pasu zúžují. Stejně třeba jako rukavice Bauer Vapor. Jejich lehká váha je dána novou pěnovou technologií Aerolite.

V oblasti ramenních kloubů už začíná právě pěna Aerolite. I když v této části nenajdeme plast, jak jsme zvyklí u mnoha jiných chráničů ramen, tak se nemusíte bát, že pokud schytáte nějaký náraz, že by Vás ramena Bauer Vapor X900 neochránila - opak je pravdou.

Na hrudní části máme dvě vrstvy. První vrstva, která je přímo na těle, tak je opět z Aerolite pěny a vrchní plast přímo na hrudní kosti, tak ta je zase HD pěny. I když jsou opravdu celá ramena Bauer Vapor X900 "jen" z pěny, tak moc dobře inženýři v Baueru vědí co navrhují pro Vaši maximální bezpečnost.

Zadní část, která mi trochu připomíná krunýř od kreslených postaviček Želvy Ninja, je stejně jako vyšší model, ramena Bauer Vapor 1X, celá z Aerolite pěny. Oblast bicepsu má pak dva chrániče a jsou délkově nastavitelné.

Zapínání

Dva pásky se suchým zipem na hrduníku a dva pásky na bicepsu jsou již ověřenou klasikou a u ramena Bauer Vapor X900 tomu není jinak.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena Bauer Vapor X900 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena Bauer Vapor X900 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete