Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena CCM QuickLite 270 Senior

Vyprodáno

Ramena CCM QuickLite 270 Senior

Ramena CCM QuickLite 270 Senior (2016/2017)

Střední třída chráničů ramen, které vynikají svou lehkostí, pohyblivostí a dostupnou cenou i pro hobby hráče.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ramena CCM QuickLite 270

Ochrana

Ať už to byly dříve ramena CCM RBZ, tak i ramena CCM QuickLite 270 mají velice lehkou a velmi ohebnou konstrukci. Cítíte se jako byste na sobě nic neměli, ale zároveň ty nejdůležitější místa jsou chráněna na maximum. 

Ramenní chrániče jsou z vnitřku chráněny pěnou a zvenku anatomicky tvarovaným plastovým chráničem. Co se mi na ramenech CCM řady QuickLite líbí je, že jsou pěkně schované do celkového celku ramen. Nikde nevyčnívají a nebrání pohybu. Oblast klíčních kostí je chráněna plastem.

Chránič hrudníku je taktéž zalitý dovnitř ramen CCM QuickLite 270, takže krásně kopíruje Vaše tělo a skvěle sedí. Po stranách máte průduchy pro rychlé odvětrávání, aby Vám nebylo horko a ramena CCM QuickLite 270 rychle vysychala. Tvrzená pěna EVA po ceých ramenech CCM QuickLite 270 je pružná a hlavně lehká, což z ramen CCM QuickLite 270 dělá asi nejlehčí ramena na trhu v poloprofesionální úrovni.

Záda jsou na tom podobně jako hrudní část, kdy máme tvrzený plast vsazen do konstrukce ramen v oblasti páteře. Opět se musím opakovat, ale ramena CCM QuickLite 270, stejně jako celá řada ramen CCM QuickLite, sedí perfektně na těle a pohybují se spolu s Vámi. 

Zapínání

Chránič bicepsu je délkově nastavitelný a upínáte pomocí silného silonového pásku se suchým zipem. Totéž najdeme i na hrudní části, kdy silonové pásky jsou dosti tuhé a skvěle drží ramena CCM QuickLite 270 na Vašem těle a hned tak se nevytahají.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena CCM QuickLite 270 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena CCM QuickLite 270 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete