Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena CCM QuickLite 290 Senior

Vyprodáno

Ramena CCM QuickLite 290 Senior

Ramena CCM QuickLite 290 Senior (2016/2017)

Druhá nejvyšší řada chráničů ramen, která zaostává za top modelem jen o pár drobností.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ramena CCM QuickLite 290

Ochrana

Na první pocit jsou ramena CCM QuickLite 290, oproti ramenům CCM QuickLite, o něco málo těžší. Ale nemějte strach, nejsou to kilogramy, nýbrž pár gramů. Nicméně stavba je stejná. Lehké a velice vzdušné chrániče ramen, které dokonale kopírují Vaše tělo a připadáte si, jako byste na sobě ani žádné chrániče neměli. 

V oblasti ramenních kloubů najdeme hustě tvrzenou pěnu EVA a k tomu ještě tuhý plast pro naprosté bezpečí. Jako bonus zdé máme ještě oddělené chrániče klíčních kostí, které perfektně kopírují stavbu ramen CCM QuickLite 290 a nemají tendeci někde překážet. Chránič bicepsu je délkově nastavitelný pomocí suchého zipu.

V čem se ramena CCM QuickLite 290 neliší od tom modelu ramen CCM QuickLite, je hrudní část. Opět se stkáváme s tvrzenou pěnou EVA a plastovými průduchy na bocích. Už tak dosti lehké chrániče ramen CCM QuickLite 290 mají skvělé odvětrávání, tudíž Vám při výkonu není horko a ramena nejsou díky potu těžká.

Chránění zad je výborné. Tuhý plastový chránič zad, který je zalitý dovnitř ramen CCM QuickLite 290, skvěle kopíruje páteř, tudíž sedí jako ulitý. Ostatní výstelky jsou taktéž z tuhé pěny, která je lehká a vzdušná.

Zapínání

Jak na chrániči bicepsu, tak i na hrudníku jsou z každé strany hustě šité silonové pásky se suchým zipem, které dlouho vydrží jako nové a za pár ledů je nebudete mít vytahané jak gumu od tepláků.

 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena CCM QuickLite 290 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena CCM QuickLite 290 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete