Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena CCM QuickLite Junior

Vyprodáno

Ramena CCM QuickLite Junior

Ramena CCM QuickLite Junior (2016/2017)

Nejvyšší řada chráničů ramen, které nahrazují oblíbené ramena CCM RBZ.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ramena CCM QuickLite

Ochrana

V čem se vždy firma CCM lišila u hokejových ramen řady U+ nebo RBZ, tak byla stavba. Oproti ostatním, nevyjímaje Bauer, jsou ramena řady QuickLite, nebo dříve RBZ, hodně lehká, vzdušná, až by se řeklo, že vůbec nechrání. Není tomu tak. Hlavní místa, kde je ochrana nejdůležitější - ramena, hrudník a páteř, jsou pokryta na maximum. 

V oblasti ramen, jsou ramena CCM QuickLite, vyztužena pěnou o dvojí hustotě (EPP + EVA) a k tomu samozřejmě ještě tuhý plast. Díky své stavbě, kdy jsou všechny chrániče tzv. zalité dovnitř ramen CCM QuickLite, Vám nemají tendenci překážet, zvedat se a krásně drží na těle. Ocení zejména hráči s mřížkou, kdy při otáčení hlavy jim nezavazí příliš veliké poklice ramen. Chránič bicepsu je délkově nastavitelný.

Zepředu máme novinku oproti staršímu typu, ramena CCM RBZ, kdy na bocích máte plastové chrániče s průduchy, tudíž i při extrémních teplotních podmínkách nebo pokud se Vy sami dosti potíte, ramena CCM QuickLite skvěle odvětrávají a nedrží vodu. Což je veliké plus co se týče redukce váhy. Uprostřed Vás chrání opět pěna a tvrdý plast. 

Chrániče a stavba zadní části ramen CCM QuickLite je na tom obdobně jako zepředu. Průduchy pro rychlý odvod tepla a kvalitní tvrzený chránič páteře. Ramena CCM QuickLite sedí opravdu perfektně. 

Zápínání

Další plus bod k novým ramenům CCM QuickLite je jejich upínání. Hustě šité a pevné silonové pásky na suchý zip na bicepsu nedovolí, aby se Vám chránič posunul, tudíž nedáte soupeři šanci Vás zranit. Upínání na hrudníku se mi líbí ještě více, jelikož opět hustě šité silonové pásky o dvojí hustotě na suchý zip Vás skvěle obepínají a nedovolí ramenům CCM QuickLite, aby cestovaly, nýbrž drží tam kde mají a chrání na 100%. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena CCM QuickLite Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena CCM QuickLite Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete