Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena CCM Super Tacks Senior

Vyprodáno

Ramena CCM Super Tacks Senior

Ramena CCM Super Tacks Senior (2017/2018)

Profesionální chrániče ramen s nejlepší ochranou na trhu.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ramena CCM Super Tacks 

Ramena CCM Super Tacks jsou novinkou pro sezónu 2017/2018 a nahrazují veleúspěšná ramena CCM Ultra Tacks. Změnilo se pouze pár drobných detailů, jinak jsou tyto chrániče opět ve vynikající formě pro Váš výkon a ochranu.

Firma CCM do řady chráničů Tacks už druhým rokem přidává jako ochranný prvek paměťovou pěnu D3O, která reaguje na sílu nárazu. Tudíž čím větší intenzita, tím více pěna tvrdne a chrání. Oblast ramen je příjemně anatomicky tvarována a skvěle chráněna. Tepelně tvarovaný plast je samozřejmostí, k tomu klasická pěna a jako bonus již zmíněná D3O pěna. Oproti předchůdci, ramena Ultra Tacks, mají Super Tacks větší chránič pažní kosti. Ten má dva chrániče, z toho jeden je odnímtalený a jsou délkově nastavitelná.

U hrudníku najdeme prvni změnu, respektive přídavek. Kromě tuhého plastu je na hrudní kost taktéž přidána paměťová pěna D3O. Zbytek hrudníku je chráněn segmentově v trojúhelnících, jak jsme zvyklí. Na břichu je odnímatelný pěnový chránič na suchý zip.

Chránič páteře - jeden z nejdůležitějších prvků u ochrany ramen. Pro řadu Super Tacks se CCM rozhodlo páteř zvolit segmentvou, kdy ve spodní části je chránič rozšířený a navíc tužší. To stejné platí i pro oblast spodní části žeber, kde je taktéž plastová výztuž.

Ramena CCM Super Tacks zapínáme klasicky na hrudi na dva silné lycrové pásky se suchým zipe. To samé platí i pro ruce a jak sem již psal - na paží je odnímtalený chránič a délkově nastavitelný. Ramena mají antibakteriální výstelku a sedí na těle jako ulité a nikde nepřekáží.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena CCM Super Tacks Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena CCM Super Tacks Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete