Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena CCM Tacks 7092 Junior

Vyprodáno

Ramena CCM Tacks 7092 Junior

Ramena CCM Tacks 7092 Junior (2017/2018)

Druhá nejvyšší řada chráničů ramen pro výkonnostní hokej.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ramena CCM Tacks 7092 

Opět se tu bavíme o profesionálních ramenech v oblasti ochrany a funkčnosti. CCM zachovalo hrudní polstrování ve fromě trojúhelníků, které se osvědčilo, že při pohybu ramena pracují s Vámi a přizpůsobí se Vám.

Totožné s rameny CCM Super Tacks mají 7092 výplně v oblasti ramenních kloubů. D3O paměťová pěna spolu s tuhým tvarovaným plastem a pěnou o silné hustotě. Zejména D3O pěna je skvělou věcí, jelikož reaguje na sílu nárazu. Čím větší intenzita, tím více pěna tuhne a chrání. 

Opět změna k lepšímu nebo také plusový bod navíc oproti předchůdci Tacks 6052 je, že ramena CCM Tacks 7092 mají D3O pěnu také v chrániči na hrudní kosti. Pokud tedy jdete do souboje a dostanete ránu na hrudník, jste chráněni na 100%. V oblasti spodního břicha je odnímatelný pěnový chránič.

Oblast zad je nejen viditelná, lehce širší, ale hlavně obalená anatomicky tvarovaným plastem dle Vaší páteře spolu s pěnou. Podceňovaná avšak velice důležitá část ochrany. Přeci jen, většina pádů a sekyr u mantinelu jde právě do zad. 

Zapínáme na dva lycra pásky u břicha a pak na pažích, kdy chrániče v této oblasti jsou délkově nastavitelné. Kromě špičkové ochrany oceníte velice komfortní provedení těchto ramen, jelikož sedí jako ulitá a hra bude o to více příjemnější.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena CCM Tacks 7092 Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena CCM Tacks 7092 Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete