Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Ramena CCM Ultra Tacks Junior

Vyprodáno

Ramena CCM Ultra Tacks Junior

Ramena CCM Ultra Tacks Junior (2015/2016)

Chcete být špičkově chráněni a přitom se necítit jako Robocop nebo středověký rytíř? Ramena CCM Ultra Tacks jsou asi to nejlepší co je na hokejovém trhu k mání.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Ochrana 

Jestli je něco v čem ramena CCM Ultra Tacks Junior vyčnívají nad ostatními, tak je to ochrana, pohyb a komfort. Chrániče jsou segmentované, takže ramena CCM Ultra Tacks Junior chrání na každém místě zvlášť, současně jako celek a skvěle Vás obepíná.

Chrániče ramen jsou vyztuženy pěnou o dvojí hustotě a plastem. Jelikož jsou anatomicky tvarované, tak ramena CCM Ultra Tacks Junior nemají tendenci se zvedat na horu a nebraní při otáčené hlavy v helmě s mřížkou. Navíc je uvnitř paměťová D3O pěna, která plně pohltí nárazovou energii a zamezí zranění v oblasti ramenního kloubu.

Hrudní kost ramen CCM Ultra Tacks Junior je taktéž chráněna pěnou a plastovým chráničem. Navíc je upnutá jen na dvou místech, takže nebrání při pohybu. Ostatně, jak na hrudníku, tak na zádech je taktéž vyztužená pěna, které sedne na tělo a ramena CCM Ultra Tacks Junior se pohybují s Vámi. Takže se nestane, že byste se otočili do strany a ramena CCM Ultra Tacks Junior zůstala uprostřed.

Velice důležitým parametrem a chráničem u ramen je chránič páteře. Firma CCM to u ramen CCM Ultra Tacks Junior dotáhla k dokonalosti. Chránič páteře je mohutný, dlouhý a chráněn pomocí pěny a tvrdého plastu. Spodní žebra jsou chráněná z obou stran chrániči z velice tvrdé pěny. Navíc, jak u páteře, tak i u hrudníku je ještě přídavný chránič z pěny, který vyplňuje prostor mezi kalhotami a vestou. Je na suchý zip, takže pokud Vám bude překážet, můžete jej v klidu odepnout. 

Zapínání 

Jak jsme již u ramen zvyklí, tak i ramena CCM Ultra Tacks Junior mají dva široké pásky se suchým zipem a Lycrou na hrudník. Pásky jsou hodně pevné a a rychle se nevytahají. Suchý zip na hrudníku je rozdělen na 3 části, takže se nemusíte bát že Vás ramena CCM Ultra Tacks Junior dostatečně neobepnou.

Suché zipy na rukou jsou také široké a navíc je u ramen CCM Ultra Tacks Junior odnímatelný chránič bicepsu navíc, který poskytuje další ochranu navíc. 

Vnitřní výstelky u ramen CCM Ultra Tacks Junior jsou antibakteriální a rychle sají a odvádějí pot. Skvělé je, že i když máte po výkonu a jste hodně zpocení, ramena CCM Ultra Tacks Junior netěžknou a jsou za chvílí zase suchá.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Ramena CCM Ultra Tacks Junior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Ramena CCM Ultra Tacks Junior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete