Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Lapačka CCM Premier R1.9 Senior

Vyprodáno

Lapačka CCM Premier R1.9 Senior

Lapačka CCM Premier R1.9 Senior (2016/2017)

Novinkou v oblasti v brankářských lapaček na poloprofesionální úrovni, je lapačka CCM Premier R1.9.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Lapačka CCM Premier R1.9

Oproti své předchůdkyni, lapačka Reebok XLT28, prošla lapačka CCM Premier R1.9 několika změnami. Samozřejmě k lepšímu. Stejně jako u betonů tak i u lapačky CCM Premier R1.9 došlo k redukci váhy a naopak k lepším výztuhám v oblasti dlaní, kde to nejvíce bolí od puku. Najdeme zde vstřikovanou tuhou PE pěnu a navíc také plastové výstelky. Upřímně, každý puk Vás bude bolet, i u těch top modelů, ale přeci jen v poloprofesionální třídě je lapačka CCM Premier R1.9 zase o kus dál než loni a řekl bych, že jedna z nejlepších na trhu v poloprofesionální kategorii. 

Co se týče tvaru a konstrukce, tak oproti loňské řadě XLT28, má lapačka CCM Premier R1.9 tzv. onepiece konstrukci. To znamená, že v oblasti zápěstí není rozdělena na dva díly, nýbrž je celá z jednoho kusu. Tvarem vychází ze starších modelů Reebok XLT nebo Reebok Premier - kulatěšjí tvar oproti řadě CCM EXtreme Flex. Další novinkou je zkosení chrániče u zápěstí z malíkové strany. Výhodu hledejte v tom, že pokud přiložíte lapačku k tělu, tak Vám příjemně kopíruje vestu a kalhoty a hlavně nikde nezavazí. Vnitřní upínání je stejné jako loni, kdy máme šitý pásek na zápěstí, suchý zip na hřbet ruky a další suchý zip u prstů. Lapačka CCM Premier R1.9 se velice dobře a lehce zavírá, tudíž by Vám neměl žádný puk z koše vypadnout. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Lapačka CCM Premier R1.9 Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Lapačka CCM Premier R1.9 Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete