Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro Senior

Vyprodáno

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro Senior

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro Senior (2016/2017)

Hokejové rukavice Bauer, řady Vapor, jsou dlouhodobě nejvíce oblíbenými rukavicemi od firmy Bauer. Novinkou pro sezónu a zároveň nejvyšším modelem, jsou hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Střih a materiál

Rozdíl mezi hokejovými rukavicemi Bauer Vapor 1X a právě 1X Pro je, že Pro jsou lehčí a mají propracovanější dlaňovou část rukavic. Nicméně střih zůstává skoro totožný, i když hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro jsou o trochu užší, nicméně zkosený střih, kdy zápěstní manžeta je široká pro lepší manipulaci s pukem a postupně se rukavice zužují až k prstům. Díky svrchnímu materiálu, který tvoří syntetický nylon, jsou hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro o něco málo lehčí než 1X. 

Ochrana a dlaň

Váha hokejových rukavic Bauer Vapor 1X Pro je také dána tím, že ochranné vložky jsou z pěny o dvojí hustotě a plastových vložek (1X mají trojité pěnové výztuhy). Spodní XRD tuhá pěna a druhá vrstva z další tuhé pěny zajistí komlexní ochranu proti hokejkám a vystřeleným pukům. 3 dílný palec je ve spodní části flexibilní, abyste mohli dobře uchopit hokejku a vrchní dva tvrdší díly zajišťují ochranu před vyvrtnutí palce. 

Co se mi na hokejových rukavicích Bauer Vapor 1X Pro líbí asi nejvíce, tak jakým stylem jsou zpracovány jejich dlaně. Pro Ivory clarino je nejen skvělé na pocit a rychle vysychá, ale také dlouho vydrží jako nové. Samozřejmostí je vyztužení o dvojí vrstvě v oblasti dlaně a palce. Vnitřní stélka s technologií 37,5 zajistí rychly odvod tepla a vlhkosti, proto máte ruce jako v bavlncea komfort je na té nejvyšší možné úrovni. 

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete