Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Runner Step Steel Senior (pár)

Vyprodáno

Runner Step Steel Senior (pár)

Runner Step Steel Senior

Nejlepší nože do bruslí na trhu "Made In Canada".
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Pavel Útrata, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Runner Step Steel 

Vývoj runnerů Step Steel prošel dlouhou cestou od roku 2005. Kdy tato firma přišla na trh nejdříve s runnery Nash a dnes postoupila mílovími kroky o kus dále. Na nože Step Steel spoléhá mnoho profesinálů jak v NHL, tak i KHL. Jedním z mnoha jmen je třeba Sidney Crosby z Pittsburgh Penguins, který na těchto nožích jezdil ještě když hrával v bruslích Reebok a zůstal u nich i po přechodu na brusle CCM. 

Obrovskou výhodou těchto nožů je to, že firma se zabývá výzkumem a výrobou POUZE nožů do bruslí. Proto jsou na trhu jedničkou. Už na první pohled jsou nože odlišné od standartních Hyper Glide, SB Stainless a LightSpeed 2 tím, že jsou o celých 6mm vyšší (Step Steel 23mm - Hyper + SB 17mm, LS4 Bauer - stejná výška, ale Step Steel kvalitnější ocel). Výhodu hledejte zejména v tom, že nože se tolik nezbrušují a hlavně se můžete mnohem více na brusle spolehnout při obloucích a přešlapování. Až o 35% větší náklon do strany zaručují nože Step Steel. Také ocel je velice tuhá a nerezová, takže u těchto runnerů předcházíte kroucení nebo třeba zlomení nože. Nože jsou 3mm široké a pasují do holderů CCM Speed Blade +4.0 a Bauer Edge.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Runner Step Steel Senior (pár)

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Runner Step Steel Senior (pár)?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete