Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N Senior

Vyprodáno

Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N Senior

Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N Senior (2016/2017)

Poslední výtvor firmy Bauer, který vyniká zejména ochranou a vysokou mobilitou.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N

Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N je na tom podobně jako lapačka Bauer Supreme 1S OD1N - vynikají především ochranou a nízkou váhou. A to zejména díky jedné věci a tou je Curv Composite. To jsou kompozitová vlákna, která můžeme najít pouze u nejvyšších modelů hokejových bruslí Bauer, jako jsou Supreme 1S, Vapor 1X a Nexus 1N. Tím pádem jste s vyrážečkou Bauer Supreme 1S OD1N chráněni na maximální úrovni a nemusíte se bát žádné střely. A takový bonus navíc je, že oblast prstů je chráněna paměťovou pěnou XRD, která reaguje na sílu nárazu. Takže pokud se Vám stane, že puk sjede po hokejce k prstům nebo budete náhodou bez hokejky, tak vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N Vás ochrání. 

Příjemnou novinkou je také to, že grafika na vyrážečce Bauer Supreme 1S OD1N je tištěná a nenajdeme zde žádné švy, takže celá vyrážecí plocha je hladká a nestane se Vám, že se puk od švu odrazí někam jinam než potřebujete. Vnitřní výstelka s technologií 37,5 zaručuje příjemný pocit a hlavně nejrychlejší vysychání v oblasti brankářských vyrážeček. Dalším plusovým bodem je také dlaň vyrážečky Bauer Supreme 1S OD1N, která je AX Suede Quattro, což je opět skvělý materiál, který najdeme třeba u hokejových rukavic Bauer Vapor 1X. Velice příjemná, tudíž Vám Vaše chytání ještě více zpříjemní.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Vyrážečka Bauer Supreme 1S OD1N Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete