Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Vyrážečka CCM Premier Pro Senior

Vyprodáno

Vyrážečka CCM Premier Pro Senior

Vyrážečka CCM Premier Pro Senior (2016/2017)

Profi vyrážečka firmy CCM, u které nechybí paměťová pěna D3O.
Detailní popis

Vyprodáno

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, bránkářský specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Vyrážečka CCM Premier Pro

Když se podíváte na jakoukoliv vyrážečku, ať je to profi nebo poloprofi verze, CCM nebo Bauer, tak Vám na první pohled přijdou všechny stejné. Nicméně profi modely se liší zejména ochrannými prvky. U vyrážečky CCM Premier Pro je právě ta vyjímka v oblasti ochrany. Určitě znáte ten nepříjemný pocit, když se Vám puk sveze po hokejce a dostanete na klouby prstů. Vyrážečka CCM Premier Pro má právě prsty chráněné pěnou a navíc paměťovou pěnou D3O, která se využívá třeba ve výstroji vojáků americké armády. Vyrážecí část u vyrážečky CCM Premier Pro je vyplněna nejdříve pěnou, pak je 8mm tlustý plast a poslední vrstva je opět pěna. Příjemná je i redukce váhy, která klesla oproti modelu Reebok XLT. 

Dlaň vyrážečky CCM Premier Pro je příjemná na ruce, rychle vysychá a hlavně dlouho vydrží jako nová díky Nash Clarinu, které najdeme třeba u nejvyšších modelů hráčských rukavic. Vnější vrstva je pak ze syntetické kůže, která neabsorbuje vodu, je pružná, tudíž dlouho vydrží nepopraskaná. A jestli chcete její životnosti pomoci, tak bych jednou za měsíc zlehka namazal vyrážečku CCM Premier Pro (i jakoukoliv jinou vyrážečku) dětským olejem, aby byla kůže stále dostatečně pružná. Na zápěstí je také pásek na suchá zip, kterým nastavíte šířku okolo zápěstí.

Hodnocení

Zatím nebylo vloženo žádné hodnocení

Vyrážečka CCM Premier Pro Senior

Dotazy

Zatím nebyl vložený žádný dotaz

Máte dotaz k produktu Vyrážečka CCM Premier Pro Senior?
Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete