Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Zpracování osobních údajů

Co od Vás potřebujeme

Společnost FREE STAR spol. s.r.o. je Správcem osobních údajůkteré m vjako zákazník poskytujete. Shromažďujeme o Vájen základní osobní údaje zahrnující: jméno, adresu, název firmy, doručovací adresa, telefon, IČO, DIČ a email.

Proč to potřebujeme

Potřebujeme zVaše základní osobní údaje, abychom Vám mohli poskytnout naše služby. Jedná se o splnění smlouvy se zákazníky z důvodu prodeje zboží, včetně doručení zboží a řešení práv z odpovědnosti za vady. Shromažďujeme pouze takové Vaše osobní údaje, které potřebujeme k poskytování těchto služeb.

Jak s osobnímúdajnakládáme

Veškeré námi zpracovávané osobní údaje zpracovávají naši pracovníci v České republice. K Vašim údajům nemá přístup žádná třetí strana s výjimkou případů, kdy k tomu je zákonný důvod.

Máme vspolečnosti zavedenu politiku bezpečného nakládání informacemi, která zahrnuje i bezpečné zpracování Vašich osobních údajů. Vícinformací o této politicposkytne náš pověřenec na ochranu osobních údajů.

Jak dlouhosobní údajdržíme

Vašeosobní údaje zpracováváme po dobu trvání smluvního vztahu.cinformacík délcdení Vašich osobních údajů jemožné nazna našem firemním webu v dokumentu Ochrana osobních údajů  společnosti FREE STAR spol. s.r.o.

Další využití

Chtěli bychom Vás pravidelně informovat o našich nových nabídkách služeb využitím Vašeho jména a e-mailové adresy. Z tohoto odebírání novinek se můžete kdykoliv odhlásit. 

Jaká jsou Vaše práva?

Pokud si přejete získapodrobnější informaceo tom, jakým zsobem zpracováváme vaše osobní údaje, nebo získapřístup ksvým osobním údajům, opravit, zablokovat nebo vymazajakékoliv osobní údaje, které se týka vaší osoby, odvolasvůsouhlasse zpracováním osobních údajů, odstranit vaši e-mailovou adresu znašich adreřů nebo pokud mátjakékoliv dotazy, připonky čobavohledně našich postupů v oblastochranosobních údajůobraťtse, prosím, na s.

Kontakneho zákaznického centra:

  • Pevná linka: +420 720 038 338
  • Email: info@prohokejisty.cz
  • Kontakt pro písemné sdělení: Kaprova 42/14 Praha 11000

Dále máte právo na stížnost na Nás, a to na Úřadu na ochranu osobních údajů (dále jen ÚOOÚ), který sídlí na adrese:

Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete